Skandaliczna usterka na Narodowym

9 maja 2012, 18:00; źródło: NCS

Przygotowania do Euro 2012 idą pełną parą. Niestety pojawił się pewien kompromitujący problem związany ze Stadionem Narodowym w Warszawie.

Nad jednym z wejść na obiekt... naderwał się podwieszony sufit. Narodowe Centrum Sportu odniosło się do tego problemu:

"Wewnętrzny zespół NCS, generalnego wykonawcy oraz projektanta przeanalizował możliwe przyczyny usterki oraz w trybie natychmiastowym wezwał Generalnego Wykonawcę do usunięcia usterki na koszt własny.Najbardziej prawdopodobną przyczyną usterki był wadliwie przeprowadzony montaż elementów podtrzymujących po pracach instalacyjnych prowadzonych w tym wejściu.

Prace naprawcze (prawidłowy montaż sufitu) rozpoczęły się w poniedziałek popołudniu i zakończyły się w środę 9 maja.

Jednocześnie wewnętrzny zespół NCS, generalnego wykonawcy oraz projektanta prowadzą szczegółowe ekspertyzy montażu sufitów podwieszanych w pozostałych wejściach na stadion w celu potwierdzenia jakości i prawidłowości wykonania. Całość wyników ekspertyz prowadzonych przez zespół znana będzie do piątku" - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Hasła promujące finalistów!

Znamy oficjalne hasła wszystkich finalistów Euro 2012. "Razem niemożliwe staje się możliwe!" - brzmi hasło reprezentacji Polski. czytaj dalej »

Polska nadal daleko w rankingu FIFA

Opublikowano najnowszy ranking FIFA. Na miesiąc przed Euro 2012 reprezentacja Polski nie zmieniła swojej pozycji. Nadal jest najsłabszym uczestnikiem ME. czytaj dalej »

Żyro: Na pewno nie wyłączę telefonu

Franciszek Smuda widzi w swojej kadrze miejsce dla Michała Żyro. Młody piłkarz znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Maj 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień