Tadrowski: Jestem bardziej polski od Obraniaka

10 lutego 2012, 14:02; źródło: Super Express

W reprezentacji Polski z powodzeniem występuje Ludovic Obraniak. Podobną drogę do piłkarza Girondins Bordeaux może obrać Julien Tadrowski.

- Mam francuski dowód osobisty, ale o paszport nie występowałem. Bo jestem Polakiem, tyle że urodzonym we Francji. W odpowiednim momencie znaleźliśmy kontakt do polskiej federacji, spodobałem się trenerowi Żmudzie i zostałem - powiedział młodzieżowy reprezentant Polski.

Wobec Obraniaka wielu Polaków ma żal. Chociażby dlatego, że nadal nie nauczył się mówić w naszym języku. - Chcę grać dla "dorosłej" reprezentacji. Jestem bardziej polski niż Ludovic Obraniak. We Francji mieszka tylko część mojej rodziny, reszta w Polsce, on nie ma w Polsce nikogo - zakończył piłkarz Lille.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Olbrzymie pieniądze dla reprezentantów

Rozpoczyna się bardzo ważna batalia przed Euro 2012. Grzegorz Lato będzie negocjował z reprezentantami Polski wysokość premii. czytaj dalej »

Rooney: Redknapp na selekcjonera

Cała Anglia czeka na nazwisko nowego selekcjonera drużyny piłkarskiej. Zdecydowanym faworytem, również piłkarzy, jest Harry Redknapp. czytaj dalej »

Smuda: Kamień spadł mi z serca

Bardzo ważnym zawodnikiem w reprezentacji prowadzonej przez Franciszka Smudę jest Rafał Murawski. Pomocnik Lecha Poznań doznał kontuzji, ale wróci stosunkowo szybko na boisko. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Marzec 2021

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień