Wojna Błaszczykowskiego z prezesem PZPN

17 czerwca 2012, 12:31; źródło: PilkaNozna.pl

Po meczu reprezentacji Polski z Czechami doszło do kłótni w szatni naszej kadry. O całym zdarzeniu opowiedział Jakub Błaszczykowski.

Kapitan naszej kadry miał olbrzymie pretensje do Grzegorza Laty. Ten pojawił się w szatni po meczu, aby podziękować zawodnikom za grę. Co wówczas usłyszał?

- Prezes powiedział w jednym z wywiadów, że ma znakomity kontakt z zawodnikami. Ja tego nie zauważyłem. Zawsze, gdy ustalaliśmy coś z prezesem, ustalenia później nie były realizowane. Nie może być tak, że każdorazowo musimy prosić się pana prezesa o umożliwienie przyjazdu naszych rodzin na mecz. Nie może być tak, że wszyscy inni dostają bilety, a nasze rodziny już nie - mówił sfrustrowany Błaszczykowski.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Tytoń: Chcieliśmy stworzyć swoje sytuacje

Przemysław Tytoń po meczu podzielił się swoimi wrażeniami. Bramkarz reprezentacji Polski chyba nie do końca widział dobrze to, co działo się na boisku. czytaj dalej »

Wasilewski: Daliśmy d... i to najbardziej boli

Jak zwykle w słowach nie przebierał Marcin wasilewski. "Wasyl" zdaje sobie sprawę z tego, że kibice są załamani wczorajszym meczem z Czechami. czytaj dalej »

Lewandowski narzeka na taktykę

Reprezentacja Polski odpadła z Euro 2012, co jest olbrzymim rozczarowaniem. Robert Lewandowski uważa, że Franciszek Smuda źle dobrał taktykę na mecz z Czechami. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień