Listkiewicz: Nie było chemii między Smudą a Peszką

18 kwietnia 2012, 13:57; źródło: Gazeta Krakowska

Coś ostatnio często Michał Listkiewicz zabiera głos na temat działań Franciszka Smudy. Tym razem były prezes PZPN odniósł się do afery ze Sławomirem Peszko.

Przypomnijmy, że po tym jak Peszko odnalazł się na izbie wytrzeźwień, został odsunięty od kadry przez Smudę. 

- Popierałbym Franka, gdyby to się wydarzyło na zgrupowaniu reprezentacji. Poza tym ta jego wizyta na komisariacie policji, aby ustalać szczegóły... Jakoś trudno mi sobie wyobrazić selekcjonera Niemców wizytującego komisariat na Centralnym w Warszawie - kpi ze Smudy Listkiewicz.

- Myślę, że nie było chemii między Smudą a Peszką i gdyby chodziło o jakiegoś innego zawodnika, nie byłoby problemu - zakończył popularny "Listek".

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Del Bosque podpisał nowy kontrakt

Dotychczasowa umowa Vicente del Bosque wygasała po Euro 2012. Hiszpan podobno przedłużył kontrakt z miejscową federacją. czytaj dalej »

Listkiewicz ponownie atakuje Smudę

Na Euro 2012 nie zobaczymy Sławomira Peszko, który został skreślony z kadry przez Franciszka Smudę. To błąd według byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Michała Listkiewicza. czytaj dalej »

Napastnicy Ruchu nadal pod obserwacją

W miniony weekend Franciszek Smuda obserwował między innymi spotkanie Ruchu Chorzów z Górnikiem Zabrze. Okazuje się, że selekcjoner reprezentacji Polski nadal daje szansę Arkadiuszowi Piechowi i Maciejowi Jankowskiemu. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2022

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień