Collina: Ukraińscy sędziowie? Szanse są małe

23 grudnia 2010, 16:25; źródło: ASInfo

Legendarny sędzia piłkarski, Pierluigi Collina, wyraził swoją opinię na temat udziału ukraińskich sędziów podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku. Zdaniem kuratora ukraińskiego systemu sądownictwa futbolu zawodowego są one stosunkowo niewielkie.

- Wielokrotnie pytano mnie, czy sędziowie z Ukrainy będą wykonywać swoją pracę na zbliżających się Mistrzostwach Europy. Od razu mogę odpowiedzieć, że nie wiem, ale nie ukrywam, że póki co szanse na to są dosyć małe - głosił Collina.

- Mogę jednak zapewnić, że zarówno ja, jak i moi współpracownicy, dołożymy wszelkich starań aby zapewnić ukraińskiej piłce arbitrów na tą wyjątkową imprezę. Nie ma rzeczy niemożliwych, a ja jestem tutaj nie po to by lobbować, lecz po to, by poprawić poziom sędziowania - podsumował jeden z najlepszych arbitrów w historii futbolu.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

Odessa rozchwytywana na Euro 2012

Najlepsze reprezentacje piłkarskie starają się o to, by podczas trwania Mistrzostw Europy w 2012 roku stacjonować w rejonie Odessy, który został zakwalifikowany jako ośrodek przygotowawczy dla krajów biorących udział w tej imprezie. czytaj dalej »

"To miasto jest najlepiej przygotowane do Euro"

Wicepremier Ukrainy, Borys Kołesnikov, docenił przygotowania Charkowa do Mistrzostw Europy w 2012 roku i uznał drugie co do wielkości miasto naszego wschodniego sąsiada za najlepiej prosperujące przed imprezą, która rozpocznie się dokładnie za 535 dni. czytaj dalej »

Lippi negocjuje z ukraińską federacją

Włoski trener zajmujący się przygotowaniem fizycznym, Vincenzo Pincolini zdradził, że były selekcjoner reprezentacji "Azzurrich", Marcello Lippi prowadzi negocjacje z Ukraińską Federacją Piłkarską (FFU) na temat przejęcia tamtejszej reprezentacji przygotowującej się do Euro 2012. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2019

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień