Odessa rozchwytywana na Euro 2012

23 grudnia 2010, 15:15; źródło: ASInfo

Najlepsze reprezentacje piłkarskie starają się o to, by podczas trwania Mistrzostw Europy w 2012 roku stacjonować w rejonie Odessy, który został zakwalifikowany jako ośrodek przygotowawczy dla krajów biorących udział w tej imprezie.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zostało poinformowane, że w Odessie chciałyby przygotowywać się do turnieju reprezentacje Anglii i Włoch.

Otrzymaliśmy zgłoszenia od Anglików i Włochów oraz trzeciej reprezentacji, ale przepisy stanowią, że w jednym ośrodku może przebywać tylko jedna kadra narodowa - powiedział minister Konstantin Rzepiszewski.

Odessa brała udział w konkursie na organizację imprezy, jednak jej kandydatura została odrzucona. Teraz miasto ma szansę przyjąć jedną z najlepszych reprezentacji na świecie i zapewnić jej zakwaterowanie oraz odpowiednie możliwości do treningów.

Mistrzostwa Europy. Poprzednie informacje:

"To miasto jest najlepiej przygotowane do Euro"

Wicepremier Ukrainy, Borys Kołesnikov, docenił przygotowania Charkowa do Mistrzostw Europy w 2012 roku i uznał drugie co do wielkości miasto naszego wschodniego sąsiada za najlepiej prosperujące przed imprezą, która rozpocznie się dokładnie za 535 dni. czytaj dalej »

Lippi negocjuje z ukraińską federacją

Włoski trener zajmujący się przygotowaniem fizycznym, Vincenzo Pincolini zdradził, że były selekcjoner reprezentacji "Azzurrich", Marcello Lippi prowadzi negocjacje z Ukraińską Federacją Piłkarską (FFU) na temat przejęcia tamtejszej reprezentacji przygotowującej się do Euro 2012. czytaj dalej »

Stadion Euro 2012 obiektem klasy "Elite"?

Ukraińska Donbas Arena w Doniecku, która będzie jedną z aren zbliżającego się Euro 2012, wiosną przyszłego roku prawdopodobnie uzyska kategorię UEFA "Elite". Informację tę przekazał ukraińskim mediom dyrektor zarządzający stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa tamtejszy Szachtar, Ołeksandr Atamanenko. czytaj dalej »

 

Dodaj swój komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników, które są ich indywidualnymi opiniami. Wpisy naruszające regulamin mogą być usuwane przez moderatorów.

Kalendarz

Czerwiec 2019

PnWtŚrCzPtSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tak tworzy się historia…

Najcześciej czytane

ostatni tydzień