Ukryj/Pokaż boisko

Relacja tekstowa live

minuta wynik opis
90+4' 0:1

Koniec meczu! Serbowie zasłużenie wygrywają z Niemcami, mimo że to niespodzianka! Arcyciekawa robi się sytuacja w grupie D! Zapraszamy już na 16, kiedy to USA zagra ze Słowenią! Dziękujemy za uwagę!

90+2' 0:1 Per Mertesacker (Niemcy) - faulował :: Dejan Stanković (Serbia) - faulowany

Faul przy wyskoku do piłki.

90' 0:1

Sędzia dolicza 3 minuty.

86' 0:1

Serbowie wychodzi 2 na 1, ale Zigić źle zagrywa do Lazovicia i szansa na bramkę zaprzepaszczona.

84' 0:1 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Podolski otrzymał piłkę na 25. metrze i od razu zdecydował się na strzał po ziemi, ale futbolówka minęła znacznie bramkę Stojkovicia.

83' 0:1 (Niemcy) - rzut rożny

Krótko rozegrany rzut rożny Niemców, z którego nic nie wynika.

82' 0:1 Gojko Kačar (Serbia) - faulował :: Cacau (Niemcy) - faulowany
81' 0:1 Gojko Kačar (Serbia) - strzał niecelny

Kolejna okazja dla Serbów! Zigic zgrywa piłkę w pole karne do Kacara, który uderza z pierwszej piłki, ale nad bramką Neuera!

81' 0:1 Marko Marin (Niemcy) - faulował :: Branislav Ivanović (Serbia) - faulowany

Faul przy linii bocznej Marina.

79' 0:1 substitutes Danko Lazović (Serbia) - wejście zawodnika :: Milan Jovanović (Serbia) - zejście zawodnika
79' 0:1 Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - faulował :: Dejan Stanković (Serbia) - faulowany
78' 0:1 (Niemcy) - rzut rożny

Dośrodkowanie Niemców, ale futbolówka przeleciała przez całe pole karne i opuściła boisko.

78' 0:1 Marko Marin (Niemcy) - strzał celny

Uderzenie głową Marina, ale Stojković odbija piłkę na rzut rożny.

77' 0:1 substitutes Mario Gómez (Niemcy) - wejście zawodnika :: Holger Badstuber (Niemcy) - zejście zawodnika
77' 0:1 Radosav Petrović (Serbia) - strzał niecelny

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Petrovicia, ale jego uderzenie mija daleko słupek bramki Neuera.

77' 0:1 Holger Badstuber (Niemcy) - faulował :: Miloš Krasić (Serbia) - faulowany

Faul na prawej stronie na Krasiciu.

76' 0:1 substitutes Radosav Petrović (Serbia) - wejście zawodnika :: Zdravko Kuzmanović (Serbia) - zejście zawodnika
75' 0:1 Aleksandar Kolarov (Serbia) - spalony

Zagranie na lewą stronę pola karnego do Kolarova, który jest złapany na spalonym.

74' 0:1 Nikola Žigić (Serbia) - strzał niecelny

Kolejna szansa dla Serbów! Znów świetnie na prawej stronie Krasić, który dośrodkowuje do Zigicia, a po uderzeniu Serba futbolówka trafia w poprzeczkę!

73' 0:1 yellow Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - żółta kartka

Słuszna żółta kartka dla Schweinsteigera za faul taktyczny.

73' 0:1 Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - faulował :: Aleksandar Kolarov (Serbia) - faulowany

Schweinsteiger faulował rozpędzającego się Kolarova.

72' 0:1 Per Mertesacker (Niemcy) - faulował :: Nikola Žigić (Serbia) - faulowany

Faul w środkowej strefie Mertesackera.

70' 0:1 substitutes Marko Marin (Niemcy) - wejście zawodnika :: Thomas Müller (Niemcy) - zejście zawodnika
70' 0:1 substitutes Cacau (Niemcy) - wejście zawodnika :: Mesut Özil (Niemcy) - zejście zawodnika
70' 0:1 substitutes Gojko Kačar (Serbia) - wejście zawodnika :: Milan Jovanović (Serbia) - zejście zawodnika
69' 0:1 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Podolski uderza sprzed pola karnego, ale wysoko nad bramką.

67' 0:1 Nikola Žigić (Serbia) - spalony

Dobijać chciał jeszcze Żigić, ale w momencie strzału Jovanovicia był na spalonym.

67' 0:1 Milan Jovanović (Serbia) - strzał niecelny

Mogło być 2:0! Krasić zagrywa w pole karne do Jovanovicia, który uderza technicznie po długim rogu i trafia w słupek!

64' 0:1

Mecz robi się coraz bardziej otwarty i akcje przeprowadzają Niemcy, jak i Serbowie, ale obu drużynom brakuje ostatniego podania.

61' 0:1 (Niemcy) - rzut rożny
60' 0:1 penalty_miss Lukas Podolski (Niemcy) - niestrzelony karny (bramkarz broni)

Nie ma bramki! Podolski uderza z lewą stronę, tam również rzucił się Stojković i broni karnego!

60' 0:1 yellow Nemanja Vidić (Serbia) - żółta kartka
60' 0:1 Nemanja Vidić (Serbia) - faulował

Dośrodkowanie z lewej strony, Vidić zagrywa ręką w polu karnym własnej drużyny! Rzut karny!

59' 0:1 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Kolejna okazja dla Niemców! Ozil do Podolskiego, a ten w dobrej sytuacji uderzał z woleja, ale trafił tylko w boczną siatkę!

59' 0:1 Miloš Ninković (Serbia) - faulował :: Sami Khedira (Niemcy) - faulowany
58' 0:1 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Świetne podanie Ozila na lewą stronę pola karnego, gdzie był Podolski, którzy z dobrej pozycji uderzył obok bramki!

57' 0:1 yellow Neven Subotić (Serbia) - żółta kartka

Zasłużona żółta kartka.

57' 0:1 Neven Subotić (Serbia) - faulował :: Mesut Özil (Niemcy) - faulowany

Ostre wejście Suboticia w nogi Ozila w środkowej strefie boiska.

55' 0:1 Philipp Lahm (Niemcy) - faulował :: Aleksandar Kolarov (Serbia) - faulowany
54' 0:1 Sami Khedira (Niemcy) - faulował :: Aleksandar Kolarov (Serbia) - faulowany
54' 0:1 Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - strzał celny

Uderzenie Schweinsteigera z 20. metra prosto w ręce Stojkovicia.

52' 0:1 Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - faulował :: Dejan Stanković (Serbia) - faulowany
50' 0:1

Niemcy mocno rzucili się do ataku, Serbowie mieli okazje wyprowadzić dwie kontry, ale zabrakło dokładności.

48' 0:1 Dejan Stanković (Serbia) - faulował :: Lukas Podolski (Niemcy) - faulowany

Faul przy linii bocznej.

47' 0:1 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Piłka na lewą stronę pola karnego do Podolskiego, który zdecydował się na strzał z woleja, ale futbolówka znacznie minęła bramkę Stojkovicia.

47' 0:1 Sami Khedira (Niemcy) - spalony
46' 0:1

Początek drugiej połowy.

45+2' 0:1

Koniec pierwszej połowy! Serbia nieoczekiwanie prowadzi 1:0. Niemcy ruszyli do ataku dopiero po tym, jak Klose otrzymał czerwoną kartkę. Zapowiada się ciekawa druga połowa!

45+1' 0:1 Thomas Müller (Niemcy) - faulował :: Nikola Žigić (Serbia) - faulowany

... dobijać chciał Muller przewrotką, ale przy okazji sfaulował Zigicia! Mogło być 1:1!

45+1' 0:1 Sami Khedira (Niemcy) - strzał niecelny

Zamieszanie w polu karnym Serbów! Stojković piąstkuje piłkę na 10. metr. Tam był Khedira, który z woleja trafia w poprzeczkę! Piłka wylatuje w pole...

45+1' 0:1 (Niemcy) - rzut rożny

Krótko wykonany rzut rożny, Lahm dośrodkowuje z prawej strony, ale jeszcze jeden korner będą mieli Niemcy.

45' 0:1

Sędzia dolicza minutę.

44' 0:1 Bastian Schweinsteiger (Niemcy) - faulował :: Vladimir Stojković (Serbia) - faulowany

Dośrodkowanie z prawej strony Mullera. Piłkę łapie Stojković, a tam jeszcze z barku pociągnął mu Schweinsteiger i sędzia odgwizdał faul na bramkarzu Serbii.

42' 0:1 (Niemcy) - rzut rożny

Dośrodkowanie Mullera z prawej strony, ale Kolarov zablokował futbolówkę i od rzutu rożnego zaczną Niemcy.

41' 0:1 Miloš Krasić (Serbia) - spalony

Zagranie na prawą stronę do Krasicia, ale skrzydłowy Serbów złapany na spalonym.

38' 0:1 goal Milan Jovanović (Serbia) - gol lewą nogą :: Nikola Žigić (Serbia) - asysta

Gol dla Serbów! Dośrodkowanie z prawej strony Krasicia, Zigić zgrywa piłkę głową do środka na 3. metr. Tam był Jovanović, który przyjął jeszcze piłkę i uderzył na bramkę Neuera i wyprowadził Serbów na prowadzenie!

37' 0:0 yellow_red_card Miroslav Klose (Niemcy) - druga żółta kartka (czerwona)

... sędzia pokazuje Klosemu żółtą kartkę, czyli w konsekwencji czerwoną!

37' 0:0 Miroslav Klose (Niemcy) - faulował :: Dejan Stanković (Serbia) - faulowany

Klose zahaczył nogą w nogi Stankovicia...

35' 0:0 Zdravko Kuzmanović (Serbia) - faulował :: Lukas Podolski (Niemcy) - faulowany

Faul Kuzmanovicia przy linii bocznej.

33' 0:0 Aleksandar Kolarov (Serbia) - strzał niecelny

Uderzenie Kolarova przeleciało nad murem i zatrzymało się jedynie na bandzie okalającą boiska!

32' 0:0 yellow Philipp Lahm (Niemcy) - żółta kartka

Żółta kartka dla Lahma, a Serbowie mają rzut wolny z 25 metrów od bramki Neuera.

32' 0:0 Philipp Lahm (Niemcy) - faulował :: Miloš Krasić (Serbia) - faulowany

Ostre wejście Lahma w nogi Krasicia.

30' 0:0 Miroslav Klose (Niemcy) - spalony

Zagranie w pole karne do Klose, który po gwizdku już sędziego trafił do siatki, lecz wcześniej sędzia złapał go na pozycji spalonej.

27' 0:0

Szybka kontra Serbów. Jovanović podciągnął dobre 30 metrów z piłką, lecz jego podanie do Serbów przejęli Niemcy.

25' 0:0 Philipp Lahm (Niemcy) - faulował :: Milan Jovanović (Serbia) - faulowany

Faul Lahma przy linii bocznej.

23' 0:0 Nikola Žigić (Serbia) - strzał niecelny

... do piłki najwyżej wyskakuje Żigić, ale jego uderzenie przeleciało wysoko nad bramką.

23' 0:0 (Serbia) - rzut rożny

Rzut rożny dla Serbów. Dośrodkowuje Stanković...

22' 0:0 yellow Sami Khedira (Niemcy) - żółta kartka

Żółta kartka dla Khediry.

22' 0:0 Sami Khedira (Niemcy) - faulował :: Miloš Krasić (Serbia) - faulowany

Krasić rozpędzał się z własnej połowy i był już w środkowej strefie boiska, gdy popchnął go Khedira przerywając groźną akcje Serbów.

21' 0:0 (Niemcy) - rzut rożny

Ozil dośrodkowuje w pole karne z rożnego, ale wybija piłkę głową Subotić.

19' 0:0 yellow Aleksandar Kolarov (Serbia) - żółta kartka

Żółta kartka dla lewego obrońcy Serbów.

19' 0:0 Aleksandar Kolarov (Serbia) - faulował :: Thomas Müller (Niemcy) - faulowany

Kolejny ostry faul, tym razem Kolarov faulował przy linii bocznej Mullera.

18' 0:0 yellow Branislav Ivanović (Serbia) - żółta kartka

Ivanović ukarany żółtą kartką.

18' 0:0 Branislav Ivanović (Serbia) - faulował :: Lukas Podolski (Niemcy) - faulowany

Ivanović wszedł od tyłu w Podolskiego.

17' 0:0 Thomas Müller (Niemcy) - faulował :: Aleksandar Kolarov (Serbia) - faulowany

Faul Mullera przy linii bocznej.

16' 0:0 Miroslav Klose (Niemcy) - spalony

Długa piłka na Klose, który jednak złapany na spalonym.

14' 0:0 Holger Badstuber (Niemcy) - faulował :: Miloš Krasić (Serbia) - faulowany

Krasić urwał się prawą stroną i gdy już chciał dośrodkowywać został popchnięty przez Badstubera.

12' 0:0 yellow Miroslav Klose (Niemcy) - żółta kartka

Żółta kartka dla Klose za ten faul taktyczny.

12' 0:0 Miroslav Klose (Niemcy) - faulował :: Branislav Ivanović (Serbia) - faulowany

Klose zahaczył Ivanovicia, który inicjował szybką kontrę ze swojej połowy.

11' 0:0 Miloš Ninković (Serbia) - strzał niecelny

Akcja Serbów, dośrodkowanie Krasicia na lewą stronę pola karnego, gdzie wchodził Ninković, ale jego uderzenie wolejem przeleciało nad poprzeczką!

8' 0:0 Miroslav Klose (Niemcy) - faulował :: Branislav Ivanović (Serbia) - faulowany

Faul w środkowej strefie boiska.

6' 0:0 Lukas Podolski (Niemcy) - strzał niecelny

Dośrodkowanie z prawej strony Mullera, piłkę głową wybija Ivanović, a przed polem karnym był Podolski, który uderzył bez namysłu wolejem, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

3' 0:0 Sami Khedira (Niemcy) - strzał niecelny

Ładna piłka za plecy obrońców do Khediry, który uderzył z woleja z pola karnego, ale wysoko nad bramką.

3' 0:0 Branislav Ivanović (Serbia) - faulował :: Lukas Podolski (Niemcy) - faulowany

Nakładka Ivanovicia względem Podolskiego.

2' 0:0 Zdravko Kuzmanović (Serbia) - strzał niecelny

Uderzenie Kuzmanovicia z 30 metrów, ale piłka przeleciała w znacznej odległości od bramki Neuera.

1' 0:0

Zaczęli Niemcy.

Drużyny wysłuchały już swoich hymnów, za chwilę początek pierwszego dzisiejszego dnia meczu.