Ukryj/Pokaż boisko

Relacja tekstowa live

minuta wynik opis
90+4' 3:0

Koniec spotkania! Karny zadecydował o tym, że Milan wygrał to spotkanie. Napoli się odkryło i straciło w końcówce dwa gole. Jednak goście i tak ani razu poważne nie zagrozili Abbiatiemu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy po meczu na wypowiedzi pomeczowe na stronę www.napoli.com.pl. Dobranoc! Do jutra!

90+2' 3:0 Urby Emanuelson (AC Milan) - faulował :: Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - faulowany

Emanuelson fauluje w pojedynku biegowym Campagnaro.

90+1' 3:0 (AC Milan) - rzut rożny

Krótko rozegrany korner Milanu.

90' 3:0

Sędzia dolicza cztery minuty.

90' 3:0 Paolo Cannavaro (S.S.C. Napoli) - faulował :: Pato (AC Milan) - faulowany

Faul Cannavaro przy linii bocznej.

89' 3:0 Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - strzał niecelny

Campagnaro zszedł z prawej strony do środka i uderzył z 25 metrów, ale za słabo i obok bramki.

87' 3:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - spalony

Długa piłka na prawą stronę do Ibrahimovicia, ale Szwed złapany na spalonym.

85' 3:0 Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - faulował :: Kevin Boateng (AC Milan) - faulowany

Aronica fauluje przy linii bocznej Boatenga.

84' 3:0 substitutes Hassan Yebda (S.S.C. Napoli) - wejście zawodnika :: Walter Gargano (S.S.C. Napoli) - zejście zawodnika
82' 3:0 Walter Gargano (S.S.C. Napoli) - strzał niecelny

Gargano otrzymał futbolówkę przed pole karne Milanu i uderzył mocno, jednak nad poprzeczką.

82' 3:0 (S.S.C. Napoli) - rzut rożny

Dossena wywalczył rzut rożny dla Napoli.

81' 3:0 substitutes Massimo Oddo (AC Milan) - wejście zawodnika :: Ignazio Abate (AC Milan) - zejście zawodnika
79' 3:0 goal Pato (AC Milan) - gol prawą nogą :: Mark van Bommel (AC Milan) - asysta

Co za dwie minuty Milanu! 3:0 dla gospodarzy! Długa piłka do Pato na 40. metr, podciągnął 20 metrów i mimo asekuracji dwóch graczy Napoli, przymierzył i uderzył wewnętrzną częścią stopy pod poprzeczkę bramki De Sanctisa! 3:0!

79' 2:0 substitutes José Sosa (S.S.C. Napoli) - wejście zawodnika :: Christian Maggio (S.S.C. Napoli) - zejście zawodnika
78' 2:0 yellow Kevin Boateng (AC Milan) - żółta kartka

Żółta kartka dla Boatenga za zdjęcie koszulki.

78' 2:0 Kevin Boateng (AC Milan) - faulował :: Juan Zúñiga (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul Boatenga przy linii bocznej.

77' 2:0 goal Kevin Boateng (AC Milan) - gol lewą nogą :: Pato (AC Milan) - asysta

Jest już chyba po meczu! Milan prowadzi 2:0! Pato pociągnął lewą stroną, wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, na piąty metr. Tam wbiegał Boateng, który uprzedził Aronicę i lewą nogą skierował futbolówkę do bramki! 2:0!

74' 1:0 Kevin Boateng (AC Milan) - faulował :: Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - faulowany

Boateng fauluje przy linii bocznej Campagnaro.

72' 1:0 substitutes Urby Emanuelson (AC Milan) - wejście zawodnika :: Marek Jankulovski (AC Milan) - zejście zawodnika
71' 1:0 (AC Milan) - rzut rożny

Pato walczył z Maggim w narożniku pola karnego i wywalczył korner.

70' 1:0 yellow Walter Gargano (S.S.C. Napoli) - żółta kartka

Żółta kartka dla Gargano.

70' 1:0 Walter Gargano (S.S.C. Napoli) - faulował :: Kevin Boateng (AC Milan) - faulowany

Gargano fauluje Boatenga, który rozpędzał się prawą stroną.

69' 1:0 Paolo Cannavaro (S.S.C. Napoli) - strzał niecelny

Dośrodkowanie z prawej strony Maggiego, najwyżej wyskoczył w polu karnym Cannavaro, ale pomylił się i nie zdołał pokonać Abbiatiego.

68' 1:0 Marek Jankulovski (AC Milan) - faulował :: Juan Zúñiga (S.S.C. Napoli) - faulowany

Jankulovski fauluje na prawej stronie rezerwowego Napoli - Juana Zunigę.

67' 1:0 Mathieu Flamini (AC Milan) - strzał niecelny

Futbolówka spada w pole karne Napoli, a konkretnie pod prawą nogę Flaminiego. Jednak uderzenie z woleja Francuza, mija znacznie bramkę De Sanctisa.

66' 1:0 Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - faulował :: Kevin Boateng (AC Milan) - faulowany

Aronica fauluje szarżującego Boatenga.

65' 1:0 substitutes Juan Zúñiga (S.S.C. Napoli) - wejście zawodnika :: Giuseppe Mascara (S.S.C. Napoli) - zejście zawodnika
64' 1:0 Gennaro Gattuso (AC Milan) - faulował :: Giuseppe Mascara (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul przy wyskoku do piłki.

63' 1:0 substitutes Kevin Boateng (AC Milan) - wejście zawodnika :: Robinho (AC Milan) - zejście zawodnika
62' 1:0 Pato (AC Milan) - faulował :: Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul w ofensywie.

62' 1:0 Marek Hamšík (S.S.C. Napoli) - spalony

Zagranie na lewe skrzydło do Hamsika, ale sędzia odgwizdał, że Słowak był na spalonym.

61' 1:0 Mathieu Flamini (AC Milan) - faulował :: Andrea Dossena (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul w środkowej strefie boiska.

60' 1:0 Robinho (AC Milan) - strzał celny

Krótko rozegrany rzut rożny, Pato wbiega lewą stroną pola karnego i zagrywa wzdłuż bramki do wbiegającego Robinho. Brazylijczyk uderza wślizgiem z 5. metra, ale świetnym refleksem popisuje się De Sanctis i zapobiega utracie gola!

59' 1:0 (AC Milan) - rzut rożny

Pato nabił z rzutu wolnego zawodników Napoli i będzie korner.

59' 1:0 Edinson Cavani (S.S.C. Napoli) - faulował :: Robinho (AC Milan) - faulowany

Milan rozegrał krótko rzut rożny, po czym Cavani sfaulował dryblującego Robinho.

58' 1:0 (AC Milan) - rzut rożny

Pato wywalczył rzut rożny.

57' 1:0 Alessandro Nesta (AC Milan) - faulował :: Giuseppe Mascara (S.S.C. Napoli) - faulowany

Nesta faulował na własnej połowie Mascarę.

56' 1:0 (AC Milan) - rzut rożny

Krótko rozegrany rzut rożny przez Milan.

55' 1:0 Pato (AC Milan) - strzał celny

Pato świetnie przymierzył z 20. metra po długim rogu. Futbolówka opadała tuż przy słupku De Sanctisa, lecz bramkarz Napoli w dobrym stylu odbił piłkę na korner.

54' 1:0 Gennaro Gattuso (AC Milan) - faulował :: Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul na połowie Napoli.

53' 1:0 (S.S.C. Napoli) - rzut rożny

Nieporozumienie Abbiatiego z defensorami i Napoli będzie miało rzut rożny.

52' 1:0

Bardzo ładna akcja Milanu. Robinho zauważył wbiegającego lewą stroną Jankulovskiego. Czech był już w polu karnym i zagrywał wzdłuż bramki, lecz pewnie złapał futbolówkę De Sanctis.

50' 1:0 Edinson Cavani (S.S.C. Napoli) - faulował :: Gennaro Gattuso (AC Milan) - faulowany

Faul Cavanegio w środkowej strefie boiska na Gattuso.

49' 1:0 yellow Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - żółta kartka

Aronica ukarany żółtą kartką za zagranie ręką w polu karnym.

49' 1:0 goal Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - gol z karnego

Ibrahimovic uderza dokładnie przy lewym słupku, De Sanctis wyczuł intencje, ale uderzenie było za mocne by mógł je odbić! 1:0 dla Milanu!

48' 0:0 Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - faulował

... po zamieszaniu w polu karnym, przy linii końcowej pola karnego, ręką zagrywa Aronica i sędzia wskazuje na jedenastkę!

48' 0:0 (AC Milan) - rzut rożny

Dośrodkowanie w pole karne...

47' 0:0 Mark van Bommel (AC Milan) - strzał celny

... akcję zamknął van Bommel i z półwoleja uderzył pod poprzeczkę bramki Napoli, ale końcówkami palców odbił futbolówkę De Sanctis! Pierwsza świetna okazja w meczu!

47' 0:0 (AC Milan) - rzut rożny

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Robinho na długi słupek...

47' 0:0 Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - faulował :: Pato (AC Milan) - faulowany

Campagnaro popychał lekko Pato.

46' 0:0

Początek drugiej połowy.

45' 0:0

Koniec pierwszej połowy. Pierwsza część pierwszej połowy znacznie lepsza niż druga. Miejmy nadzieję, że druga połowa przyniesie gole i sytuacje podbramkowe.

44' 0:0 yellow Pato (AC Milan) - żółta kartka

Brzydkie zachowanie Pato, który popchnął później zawodnika Napoli i sędzia ukarał go żółtym kartonikiem.

43' 0:0 Pato (AC Milan) - faulował :: Salvatore Aronica (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul Pato na Aronicę.

40' 0:0 Pato (AC Milan) - strzał celny

Zakotłowało się pod bramką De Sanctisa! Flamini przegrał walkę biegową o futbolówkę z bramkarzem, ale piłka potoczyła się pod nogi Pato. Brazylijczyk uderzył bez zastanowienia, ale po ziemi, a piłkę przyjął do nogi Aronica i zapobiegł utracie gola.

39' 0:0 Robinho (AC Milan) - strzał niecelny

Robinho przedarł się prawą stroną i uderzył z woleja z ostrego kąta, ale przeniósł futbolówkę nad bramką De Sanctisa.

38' 0:0 Giuseppe Mascara (S.S.C. Napoli) - faulował :: Mark van Bommel (AC Milan) - faulowany

Mascara zderzył się z van Bommelem w środkowej strefie boiska.

37' 0:0 Mark van Bommel (AC Milan) - faulował :: Michele Pazienza (S.S.C. Napoli) - faulowany

Van Bommel naciskał mocno Pazienzę, ale sędzia odgwizdał faul.

36' 0:0 Marek Jankulovski (AC Milan) - strzał niecelny

Jankulovski uderza z 25 metrów, ale ponownie wysoko nad bramką.

35' 0:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - faulował :: Hugo Campagnaro (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul przy linii bocznej.

33' 0:0

Ale okazja dla Milanu! Robinho zagrywał w pole karne, a tam znalazł się van Bommel. Jednak strzał Holendra rozpaczliwym wślizgiem zablokował jeden z graczy Napoli!

30' 0:0

Ładna akcja Milanu. Robinho prostopadle podał do Ibrahimovicia w pole karne, ale uderzenie Szweda zostało zablokowane przez defensorów Napoli.

27' 0:0 Marek Jankulovski (AC Milan) - strzał niecelny

Na strzał z 30 metrów zdecydował się Marek Jankulovski, ale zawodnik rodem z Czech, przeniósł futbolówkę wysoko nad bramką.

26' 0:0 (AC Milan) - rzut rożny

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale wyjaśniają sytuacje zawodnicy Napoli.

25' 0:0 Pato (AC Milan) - spalony

Pato otrzymał futbolówkę w polu karnym, ale okazało się, że był na spalonym.

24' 0:0 Michele Pazienza (S.S.C. Napoli) - faulował :: Marek Jankulovski (AC Milan) - faulowany

Paziena faulował Jankulovskiego przy linii bocznej.

Po meczu zapraszamy na stronę www.napoli.com.pl, gdzie można znaleźć wszystko o zespole Azzurrich.

22' 0:0 Gennaro Gattuso (AC Milan) - strzał niecelny

Gattuso zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale przy jego oddawaniu się poślizgnął i przeniósł futbolówkę nad bramką.

20' 0:0 Andrea Dossena (S.S.C. Napoli) - spalony

... ale zawodnicy Napoli przekombinowali i Dossena znalazł się na spalonym.

20' 0:0 (S.S.C. Napoli) - rzut rożny

Napoli krótko rozgrywa rzut rożny...

19' 0:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - spalony

Dośrodkowanie z lewej strony Gattuso do Ibrahimovicia, ale sędzia boczny zauważył Szweda na pozycji spalonej.

18' 0:0 Paolo Cannavaro (S.S.C. Napoli) - faulował :: Mathieu Flamini (AC Milan) - faulowany

Cannavaro faulował Flaminiego przy wyskoku do piłki. Rzut wolny dla gospodarzy z 35 metrów.

17' 0:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - faulował

Ibrahimovic przewrócił się w polu karnym gości, o karnym nie mogło być mowy. Jednak gdy Szwed upadał, dotknął dłonią futbolówki i sędzia to zauważył.

15' 0:0 Edinson Cavani (S.S.C. Napoli) - spalony

Długa piłka z połowy gości do Cavaniego, ale napastnik Napoli złapany na spalonym.

13' 0:0 Marek Hamšík (S.S.C. Napoli) - strzał niecelny

Hamsik zdecydował się na strzał z 25 metra. Mocno, ale dwa metry obok bramki Milanu. Abbiati kontrolował sytuację.

11' 0:0 Ignazio Abate (AC Milan) - faulował :: Andrea Dossena (S.S.C. Napoli) - asysta

Abate faulował przy linii bocznej Dossenę.

10' 0:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - strzał niecelny

Futbolówka spadła na linię pola karnego do Ibrahimovicia, ale ten uderzeniem z woleja, posłał ją nad poprzeczką bramki De Sanctisa.

8' 0:0 Edinson Cavani (S.S.C. Napoli) - strzał niecelny

Cavani zdecydował się na szybki strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę.

6' 0:0 Mark van Bommel (AC Milan) - faulował :: Christian Maggio (S.S.C. Napoli) - faulowany

Van Bommel przytrzymywał za koszulkę zastawiającego się z piłką Maggiego.

5' 0:0 Gennaro Gattuso (AC Milan) - faulował :: Edinson Cavani (S.S.C. Napoli) - faulowany

Gatusso fauluje 30 metrów od bramki Abbiatiego Cavaniego.

4' 0:0 Zlatan Ibrahimovic (AC Milan) - spalony

Próba uruchomienia Ibrahomobicia na lewej stronie, ale Szwed znalazł się na pozycji spalonej.

2' 0:0 Gennaro Gattuso (AC Milan) - faulował :: Christian Maggio (S.S.C. Napoli) - faulowany

Faul Gattuso w środkowej strefie boiska.

1' 0:0

Początek meczu.

Obie jedenastki już na murawie.

Przypomnijmy, że 25 października lepszy okazał się Milan, który wygrał w Napoli 2:1. Bramki dla zwycięzców strzelili Ibrahimović i Robinho, natomiast trafieniem odpowiedział dla gospodarzy Lavezzi.

Napoli traci do liderującego Milanu tylko trzy punkty. Jeśli dzisiaj wygra na San Siro, to zrówna się punktami z Mediolańczykami. Jednak aby objąć prowadzenie w tabeli, muszą wygrać co najmniej dwoma bramkami, bo tylko taki wynik sprawi, że podopieczni Waltera Mazzarriego uzyskają lepszy bilans meczów bezpośrednich.

Witamy na relacji live z meczu na szczycie 27. kolejki Serie A. Na San Siro lider AC Milan podejmuje rewelacje rozgrywek - Napoli.